Architekt – Bartłomiej Sitarski

Zgłoś się po pomoc do dobrego architekta Kraków na http://barteksitarski.pl/o-pracowni.html.

Decyzje podjęte w pierwszej fazie wznoszenia lokum wpływają na to, czy spełni nasze potrzeby. Dlatego powinniśmy dokładnie przemyśleć każdy aspekt i, kiedy nie mamy odpowiednich umiejętności, każdy wybór uzgodnić z fachowcem. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozmieścić każdy z pokojów oraz pomoże przystosować dom do naszych oczekiwań. Z jakich powodów opłaca się skorzystać z pomocy dobrego architekta?

Architekt pomoże znaleźć odpowiednie materiały

Przyszli posiadacze domu mogą mieć trudności ze znalezieniem materiałów, z których budynek zostanie będzie zbudowany. A ten wybór okazuje się naprawdę ważny, bowiem mają one duży wpływ na wygodę domu. Z tego powodu powinniśmy wcześniej skonsultować to z architektem, by mieć gwarancję, że w przyszłości nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Architekt zaprojektuje nasz dom

Dom w tradycyjnym stylu lub może któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski czy kilkukondygnacyjny? Podobnych pytań wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w poradzeniu sobie z podobnymi trudnościami doradzi właśnie architekt. Może polecić któryś z gotowych projektów albo stworzyć go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

Spotkaj się z architektem i uzgodnij szczegóły

Zanim spotkamy się z architektem, dobrze przemyślmy swoje oczekiwania. Warto również wtedy zdać sobie sprawę z tego, jakie fundusze posiadamy – architekt będzie mógł doradzić nam najlepsze technologie – oraz przygotować najważniejsze papiery działki.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]