Jakie usługi świadczy architekt?

Kraków architekt. Zdobądź więcej wiadomości.

Biuro projektowe świadczy obszerne spektrum usług – pomaga realizować marzenia osób, które chcą zamieszkać w wygodnym i ustawnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt może opracować kompleksowy projekt obiektu, a następnie czynnie kontrolować zaawansowanie robót, zaplanować renowację budynku bądź zaproponować aranżację już istniejących mieszkań, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci wykwalifikowana pracownia architektoniczna?

Interesują Cię pomysłowe, innowacyjne projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle wielu budowli w okolicy? Potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a równolegle praktyczny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające najnowsze nurty w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy wybudować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, kawiarnie, budynki rekreacyjne i mieszkania pod wynajem. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku oraz indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro architektoniczne może też opracować plan obszernych i praktycznych szaf wnękowych, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]