Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Zajrzyj tu jeżeli potrzebujesz zamówić projektowanie wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, zwykle nieodzowny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt oferuje również pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]