Biżuteria z koralem

Zamów biżuterię z koralem.

Biżuteria z koralem jest nie tylko niezwykle elegancka, ale posiada również właściwości ochronne. Jego nazwa pochodzi od hebrajskiego słowa “gord”, czyli amulet. Koral, nazywany drzewem oceanów, symbolizuje bogactwo i siłę. Wiele osób sądzi, iż biżuteria z koralem strzeże przed złą energią i działa hamująco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini Wenus, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci z kolei, miał chronić przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Mówi się, że najpiękniejszą ozdobą kobiety jest jej uśmiech. Nie mniej jednak elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest niezwykle drobna i bardzo delikatna, dlatego też idealnie pasuje do codziennych kreacji, ale i na ważne uroczystości. Kamień korala spotykany jest odcieniach: łososiowym, czerwonym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom cierpiącym na niedokrwistość, zaleca się noszenie biżuterii z koralem w formie zawieszki na szyję. Właściwości korala szczególnie połączone są z płcią piękną. Reguluje cykl menstruacyjny i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na redukcję stresu i spokojne życie .

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]