Jakie usługi świadczy jubiler?

Tutaj poznasz pełną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z rozkwitem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Teraz bardzo często korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I choć w internecie można kupić nieomal wszystko, wciąż jest wiele artykułów, które najwygodniej nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Czy powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno złotego łańcuszka, broszki bądź pierścionka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Toteż, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli pragniemy nabyć pierścionek zaręczynowy bądź obrączki ślubne, mamy okazję przymierzyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli natomiast znajdziemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny albo zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do właściwego rozmiaru albo sporządzi nowy. Kolejnym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy jubilera. Pomoże on nam dobrać właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, wskaże aktualne nurty we wzornictwie, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej daje się z okazji urodzin, ślubu czy chrztu.

Inne usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią inne usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa zniszczonej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się łańcuszek, jubiler szybko i po mistrzowsku zreperuje go w swoim zakładzie. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na pierścionku czy wisiorku datę, gratulacje, podziękowania czy też inną znaczącą dla nas frazę. Z kolei jeśli chcemy obdarować kogoś wyjątkowym prezentem, ewentualnie mamy własny pomysł na pierścionek albo zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w mieszkaniu trzymamy niepotrzebną czy też niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]