Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Kolczyki srebrne kupisz na srebrnekolczyki.pl.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej nabywanych przez Polki elementów. Sprawdzają się na każdą okazję – niezwykle uroczystą i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy dlaczego są tak chętnie kupowane i w jakich salonach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych rodzajach. Najbardziej na czasie są delikatne wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, jak również eleganckie. Równie często poszukiwane są wiszące dodatki, które pięknie wydłużają szyję. Sprzedawane jako wysadzane kosztownymi kryształkami albo zupełnie klasyczne. Akcesoria wykonane ze srebra nie wywołują alergii skóry, co często występuje w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki wyprodukowano techniką przyciemniania, więc kupując je sprawdźmy numer próby oraz technologię ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki stale prezentowały się doskonale, trzeba skrupulatnie je pielęgnować i systematycznie usuwać najmniejsze zabrudzenia. Należy odkurzać je często delikatną szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne balsamy czyszczące, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie polecamy natomiast anachronicznych technik polerowania, typu pasta do zębów czy ocet. Tego typu preparaty niezwykle niszczą miękką powłokę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór kolczyków jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite promocje. Poza tym zakupy internetowe to niezwykły komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.