Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Biżuterię srebrną zamówisz na www.bizutik.pl.

Jest z nami od wieków i mimo dostępności różnych innowacyjnych projektów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją ciała, a także umożliwia wyrażenie swojego charakteru. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię równie często zakładają kobiety i mężczyźni, dzieci oraz dorośli, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z takich samych materiałów – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej kilka dekad?

Dlaczego warto kupić srebrną biżuterię?

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, że jej używanie daje szansę uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antyseptyczne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie sposób zapomnieć również o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak wydłużyć żywotność?

Srebro wytrzyma sporo czasu, ale należy odpowiednio je konserwować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona zarysować albo zmatowieć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]