automatyczne księgowanie faktur

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Prowadzący własne przedsiębiorstwa cały czas poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a w tym samym czasie zredukować czas tracony na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – zasada działania

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko największych firm, ale także i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, szczególnie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla firm oferujących usługi, domów wypoczynkowych i biur podróży

Nie wiesz czy robot Flobo to pomocna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, w związku z tym doskonale zda egzamin w szkołach niepublicznych albo językowych, a więc wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Gdy pomiot za realizację usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]