Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Potrzebujesz zobaczyć, kto sporządza wirtualny spacer w klinikach stomatologicznych? Koniecznie kliknij na www.fotografsv.pl.

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby firmy ewentualnie nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to ciekawy element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Jak wygląda wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie tworzące realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do sąsiednich lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery umieszcza się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na stronie www naszej firmy.

Które branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Główny z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google i na naszej stronie internetowej będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie istotne – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google sprawdzi się w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, aby pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Można również pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, np. salon piękności czy siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny też wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, aby przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]