Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących sporządzania wirtualnego spaceru z modelem 3D, skieruj się na www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/.

Wirtualny spacer z modelem 3D to najlepszy sposób na przedstawienie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, z których planują korzystać. Dla sporej ilości klientów okazja do obejrzenia danego pomieszczenia przed wyborem konkretnej oferty jest niezwykle ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i dlaczego opłaca się to robić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Jak działa wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o wielu fotografii model 3D danej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest układ poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany klientom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do całej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Nie licząc przygotowania samego modelu wnętrza 3D, można też wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że oprócz oglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, przykładowo hostelu lub siedziby przedsiębiorstwa, możemy przejść za jednym kliknięciem myszki do wybranego wnętrza, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala również przemieszczać się do sąsiednich pomieszczeń podobnie w rzeczywistym życiu.

Jak mogę użyć model 3D?

Przy użyciu modeli 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo zademonstrować klientom konkretną nieruchomość i jej pomieszczenia. Taką formę reklamy można wykorzystać do zaprezentowania pracowni, hostelu bądź baru, a także w prosty sposób pokazać dużemu gronu zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy też użyć, w celu sprzedaży budynku, żeby ewentualni klienci mieli możliwość dokładnie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto zamówić z wielu powodów. Najistotniejszy z nich to opcja opublikowania ich na naszej stronie internetowej, w wizytówce Google Moja Firma lub udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej przekonać klienta, żeby zamówił nasze usługi . Osoby, które poznają dokładnie naszą firmę obdarzą ją dużo większym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to także wspaniała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, bowiem obecnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — wystarczy zlecić jego opracowanie profesjonalnemu fotografowi.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]