Co warto wiedzieć o panelach dachowych na rąbek?

Blachy na rąbek zamówisz na regamet.pl.

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej stosowany rodzaj pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych pokryć dachowych? Czy opłaca się je kupić? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe i sposoby ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do wielu stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz szersze uznanie, dlatego że perfekcyjnie godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi. Wytrzymała i świetnie prezentująca się blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku nowych budowli, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest wymiana pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek są transportowane na miejsce budowy w formie niedużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i dość łatwo. Takie pokrycie dachowe jest trwałe, niepodatne na korozję i bardzo dobrze komponuje się z rozmaitymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem odporności oraz wykorzystanej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy wykończonej dodatkową powłoką, która daje ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. śnieg i deszcz bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w kilku wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do specyficznej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blachy na rąbek stojący, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08