Części do Renault – gdzie je kupić?

Zamów części do Renault.

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia oraz silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu skarżą się posiadacze modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]