Duża ładowność i opływowe kształty – boxy dachowe

Jeśli potrzebujesz boxów samochodowych, koniecznie sprawdź ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną liczbę bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, a także belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, zniszczenia czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika powinien być dostosowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pasy transportowe i centralny zamek

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną ładowność, a ich użytkowanie jest niebywale wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to bardzo użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby lubiące aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria turystyczne, których ze względu na swoją długość nie umieścimy w środku pojazdu.

Lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]