Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Dowiedz się więcej o balonie do wina na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy podarunek dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również doskonała dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy szczegół baniak do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe balony do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]