Gdzie kupić drukarki 3D dla małych i dużych firm?

Jeśli potrzebujesz drukarek 3D, powinieneś odwiedzić tę stronę.

CadXpert jest jedną z wiodących na rodzimym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Istotną sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada aparaturę do druku przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Następnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D oraz skanowanie 3D. Posiadane w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: FDM, PolyJet oraz SLA, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLA, SLS, FDM, PolyJet i DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, a także jedyny dystrybutor urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. Posiada najszerszą w Polsce ofertę instrumentów do druku 3D – powyżej 20 modeli drukarek 3D i kilkanaście różnych skanerów 3D. Prócz tego CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym też materiały wysoko specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 9085, Ultem 1010 i inne (elastyczne, inżynieryjne, dentystyczne, biokompatybilne itd.). Prócz akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych firma CadXpert oferuje też filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały wykorzystywane do druku 3D.

Specjalistyczne i biurkowe drukarki 3D

Oferta CadXpert jest skierowana zarówno do nabywców prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot), jak i profesjonalistów, przedsiębiorców oraz przedstawicieli przeróżnych branż (urządzenia marki Stratasys). Firma CadXpert działa jako sklep online, udostępnia też showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto jest zaciekawiony procedurą druku przestrzennego, potrzebuje skonsultować z ekspertami projekt lub możliwości techniczne dowolnego aparatu z oferty sklepu, może przyjechać do krakowskiego punktu. CadXpert zapewnia też kompleksową obsługę posprzedażową: opiekę serwisową oraz pogwarancyjną, szkolenie w obsłudze kupionych urządzeń czy wsparcie merytoryczne oraz techniczne.

Tanie drukarki 3D – na kieszeń średnich oraz małych przedsiębiorstw

Jaką wysokość osiągają ceny urządzeń do druku przestrzennego – drukarek i skanerów 3D? Profesjonalna drukarka lub skaner kosztują tyle, iż już nieduża albo średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w specjalistyczny sprzęt do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w przypadku branż, jak między innymi stomatologia, odlewnictwo, medycyna czy motoryzacja, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie namacalną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek urządzeń do drukowania 3D wciąż się rozwija – wraz z postępem idą prekursorskie technologie oraz możliwości, na które kiedyś mogły sobie pozwolić tylko ogromne korporacje. Współcześnie – za sprawą spadku cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają także mniejsze firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Z miesiąca na miesiąc obniża się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do druku 3D są ciągle rozwijane i udoskonalane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma szereg zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy zmniejszenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]