Kapsułki kompatybilne z Nespresso – aromatyczne kawy w wielu smakach

Kapsułki Nespresso zamienniki. Zdobądź więcej informacji.

Kapsułki do ekspresów Nespresso są jednymi z najstarszych na rynku. Zostały opatentowane w Szwajcarii już w 1976 r. i od tego czasu powoli zdobywały kolejnych miłośników. Obecnie jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, a ekspresy z tym systemem wykonuje wiele renomowanych firm.

Czy można nabyć kapsułki kompatybilne z Nespresso?

Decydując się na zakup ekspresu działającego na systemie Nespresso, wiele osób obawia się, czy będzie zmuszona wyłącznie do zakupu kapsułek do kawy od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten system wygasł kilka lat temu więc w tej chwili w sprzedaży dostępnych są dziesiątki różnorodnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, umożliwiających cieszenie się napojami o interesujących kompozycjach smakowych. Jedną z najbardziej znanych i rozpoznawanych w Polsce marek jest włoska Lavazza, wytwarzająca kapsułki z kawą Armonico i Delicato o umiarkowanej intensywności, zawierające mieszankę kaw arabika z Ameryki Północnej, a także bogate w smaku kapsułki Vigoroso i DecaRicco oparte na połączeniu robusty i arabiki. Innym popularnym włoskim producentem kawy w kapsułkach do ekspresu Nespresso jest IlCafeItaliano, autor mocnych w smaku mieszanek arabiki i robusty o nazwach zaczerpniętych od włoskich miast, czyli Firenze, Roma, Venezia i Trieste. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się wyczuć aromaty palonego drewna, orzechów laskowych czy czekolady. Inni cenieni włoscy producenci, produkujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso to Między innymi Diemme (kawy Mente, Spirito Della Tanzania czy Cuore bez kofeiny) i Italian Coffee (kawa zbożowa Orzo Biologico, Mokaccino, kawy z żeń-szeniem Ginseng Dolce, kawa z cykorii Cicoria, Crema czy Intense).

kapsułki kompatybilne z Nespresso także od rodzimego producenta

Kapsułki kompatybilne z Nespresso wytwarza również polska firma Cafe Rene, specjalizująca się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o intensywnym smaku, np. Sublimo, Intensiva czy Classico Italiano, w tym też kawy aromatyzowane – Carmel, Hazelnut, Vanilla i Chocolate.

Opakowania sprzedawane w większości sklepów zawierają przeważnie 10 kapsułek z kawą. Jednak dla klientów, kupujących kawę hurtowo, kilku producentów również zestawy po 50 lub 60 kapsułek, co pozwala jeszcze bardziej obniżyć cenę napoju. W przypadku, gdy nabywca ma wątpliwości, czy dany produkt pasuje do posiadanego przez niego ekspresu, zanim wyśle zamówienie winien zwrócić się po uzupełniającą informację do właściciela sklepu.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]