Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Zamów kontenery budowlane na ekombud.pl.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener na gruz – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z wielu wariantów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć stosowane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]