Lakier to nie wszystko – o ozdobach do paznokci

W tym miejscu kupisz pyłki do paznokci.

Ozdabianie paznokci tylko pozornie jest łatwe. W rzeczywistości to skomplikowana praca wymagająca stosownych kwalifikacji oraz odpowiednich materiałów. Efekt końcowy manicure wykonanego przez doświadczoną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z jej pracą oraz kupnem akcesoriów. Pięknie ozdobione paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki stają się źródłem prawdziwej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać u kosmetyczki? Jak dopasować produkt, który najlepiej zaprezentuje się na naszych dłoniach?

Pyłki do paznokci i naklejki

Do ozdabiania paznokci teoretycznie potrzebny jest tylko zwykły lakier. Należy jednakże mieć na uwadze, iż samym lakierem nie osiągniemy naprawdę dobrych efektów. Te są możliwe jedynie przy użyciu pomocniczych środków, takich jak pyłki do paznokci. Z ich pomocą paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, które osiągniemy dzięki pyłkom do paznokci to m.in. metaliczny odblask, lustrzane odbicie czy dowolnie wybrany wzorek. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy także ozdoby do paznokci w postaci naklejek, które pozwalają na osiągnięcie efektu hologramu.

Które marki produkują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe kosmetyki umożliwiające nadanie im unikalnego wyglądu znajdziemy w ofercie wielu marek, które często są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najważniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to między innymi Inglot, Semilac, ABA Group, Christian Louboutin, Silcare, Lit Cosmetics, Paese oraz Maestro.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]