Mydło w płynie – ochrona przed drobnoustrojami na co dzień

Jeśli chcesz kupić mydło antybakteryjne, koniecznie sprawdź verdeavis.pl/higiena/mydlo-w-plynie.html.

Mydło dezynfekujące eliminuje z powłoki skóry chorobotwórcze bakterie oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, aby sprostało wymaganiom różnych konsumentów? Gdzie używane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Mydło dezynfekujące – wykorzystanie

Mydła o właściwościach antyseptycznych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również kupowane są przez przemysł spożywczy, zakłady pracy czy placówki medyczne. W sprzedaży dostępne są różne typy mydeł – produkty w płynie, w piance, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, dedykowane do skóry wrażliwej, mycia włosów oraz ciała, mydła w butelkach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi zasobnikami, które zapewniają maksymalny stopień higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance będące produktem nadzwyczaj ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2500 doz mydła z 1000 ml pojemnika. Pianka znakomicie rozprowadza się na skórze, bez trudu opłukuje, a zarazem skutecznie myje.

Mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła antybakteryjne dostępne w asortymencie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przetestowane dermatologicznie. Mydła dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych i innych alergizujących czynników – można z nich korzystać często, bez strachu o podrażnienia. Niektóre produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel świadczącym o wysokiej jakości i nadawanym środkom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszy recykling.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]