Oferta dla producentów żywności – hurtowa sprzedaż słoików i butelek szklanych

Przejrzyj aktualny asortyment hurtowni butelek szklanych.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to jednocześnie sektor, w którym idealnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim zdrowym, smacznym bądź niszowym produktem. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zabezpieczone tak, by artykuł długo zachował zdatność do spożycia, a zatem np. w szklane słoje i butelki. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Hurtowe zamówienie butelek i słoików – dlaczego to się opłaca?

Wiadomym jest, że oferty adresowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niewielką przetwórnią produkującą takie artykuły, jak przykładowo ocet, konfitury lub pasty warzywne, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy. Nabycie słoików i butelek w hurcie jest zatem dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając towar w hurtowych ilościach na ogół można otrzymać spory rabat od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeśli zamówimy je u rodzimego dostawcy słoików i butelek. W ten sposób też otrzyma je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co znajdziemy w jej asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do przechowywania wina, piwa czy soków) i słoiki. Transportowane są one do nabywcy na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od wymiarów opakowań – po 800, 1400, a nawet 3200 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać nabyty towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Wraz z paletą butelek i słoiczków hurtowo można również kupić większą ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]