Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje i pomiar na miejscu

Interesuje Cię oferta producenta drzwi drewnianych? Kliknij tu, żeby dowiedzieć się więcej.

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnią praktyką w produkcji wszelkiego rodzaju elementów okien i drzwi drewnianych. Okres obecności na polskim rynku spowodowało, że jej specjaliści zapewniają konsumentom najlepszą jakość sporządzanych produktów oraz obsługi klienta. Okna przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale także ich trwałość, osiągnięte za pomocą zastosowania w toku ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji i składaniu elementów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca troska o osiągnięcie czterech wartości: absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich najwyższej jakości, pełnego komfortu użytkowania oraz satysfakcji konsumenta.

Czym cechują się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien charakteryzuje się dużą troską o jakość swoich produktów. Oferowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla wymagających klientów poszukujących trwałych oraz całkowicie funkcjonalnych produktów. Zapewniają one domownikom najwyższy komfort – wydajnie chronią przed zewnętrznymi hałasami i tworzą doskonałą izolację cieplną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów, w związku z tym są one wyposażone w systemy antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich oryginalne, atrakcyjne wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, ponieważ wykonywane są zawsze z materiałów wysokiej klasy.

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski pozostawia w tyle konkurencję również na polu kontaktów z klientami. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol może liczyć na nieodpłatne doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, a także pomiar na miejscu, co da pewność, iż zamontowanie drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich spersonalizowanym projektem, bezbłędnie dopasowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Odnosić się to nie tylko metoda wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale także ich szerokości.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]