Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Chcesz zamówić kapsułki Lavazza A Modo Mio? Sprawdź cafessima.pl.

Marek produkujących kawę są setki, jednakże Lavazza nieprzerwanie mieści się na liście tych najpopularniejszych. Niewiele osób wie, iż początek marki Lavazza sięga końca XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ nabył mały sklep, w którym prażono ziarna kawowca oraz tworzono ich oryginalne mieszanki. Podbiły one w mgnieniu oka serca obywateli Turynu. Dziesięciolecia później marka Lavazza nadal czaruje jakością swoich mieszanek, wytyczając standardy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – wysoka jakość i głęboki smak

Ekspresy na kapsułki z kawą z serii Lavazza A Modo Mio są dzisiaj jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w prywatnych kuchniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą sporządzenie apetycznej, pachnącej kawy trwa dosłownie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek produkowanych przez tego producenta. Dzisiaj w sprzedaży nabyć można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często są one tańsze, ale wciąż charakteryzuje je bardzo dobra jakość.

Kto sprzedaje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do wielu modnych urządzeń tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące aromatyczną kompozycją arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (Vigoroso Ira lub bezkofeinowa Genova Decaffeinato), jak również napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), czekolady (Mokaccino) czy orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]