Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Sprawdź, gdzie kupić słój z kranem, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu napojów i deserów. Dużą popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Do czego można je użyć? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest piękną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on często wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania oranżad, lemoniad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]