Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Dowiedz się, gdzie kupić 3D drukarki, wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie i urządzenia. Oszacowano, że wykorzystując drukarki 3D oraz inne urządzenia Stratasys można nawet o 90% obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Nadrzędne założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to zapewnianie najwyższej klasy produktów i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Następnym liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, działający w autorskiej, prekursorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest rodzajem technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją oraz łatwą obsługą. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można szybko wydrukować identyczne makiety, do czego dąży się przede wszystkim w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są szeroko stosowane w najrozmaitszych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Otrzymany druk jest solidny i precyzyjny, a w czasie procesu drukowania nie występują odkształcenia ani przesunięcia warstw.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]