Zabezpieczenie skóry konia – o czaprakach

Chcesz zamówić czapraki dla konia? Skieruj się tu.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które dają zwierzęciu komfort, a równocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw doskonale wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeżeli potrzebujesz zainwestować w najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyprodukowane z bawełny, posiadające siateczkę chłonącą pot koni lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, żeby idealnie dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a także podnosiły komfort jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]