Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Wszystko o dostawcy serwonapędów znajdziesz na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne stosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych światowych wytwórców.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki elektryczne od cenionych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), silników DC, a także przekładni planetarnych i falowych produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wyjątkową solidnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są wykorzystywane między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do automatyzacji intralogistyki, a dzięki możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), a także przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Firma Ultra Robotics oferuje także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec oraz Bodine Electric Company.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]