Wzmacniacz kanałowy poprawia sygnał TV

Szukasz wzmacniacza kanałowego? Wejdź na https://www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-przedwzmacniacze/Wzmacniacze-wielozakresowe/WWK-951-wielozakresowy-wzmacniacz-kanalowy.

Wzmacniacz kanałowy to sprzęt, dzięki któremu możemy odbierać programy cyfrowe i analogowe. Jak możemy się domyślić z nazwy zasadniczą rolą jaką pełni jest zwiększanie i wyrównywanie sygnału. Sprawdźmy jak funkcjonuje wzmacniacz kanałowy i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – w gęsto uzbrojonych budynkach

U dystrybutorów uzyskamy dużo mechanizmów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji naziemnej. Są one przeznaczone zarówno do zwykłych zastosowań, jak i do tych nietypowych. Montowane są w rejonach, na których zupełnie nie ma sygnału. Wzmacniają sygnał np. w górach, garażach podziemnych oraz w niektórych nieruchomościach. Nowoczesne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają bezprzewodową transmisję sygnałów telewizyjnych. Ich obudowa powoduje, że mogą być zlokalizowane na antenie zewnętrznej – zdają egzamin w trudnych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – niweluje nieprawidłowości wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego

Tradycyjny wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w kilka niezależnych wejść – przykładowo VHF lub UKF(FM). Moduły mogą być wyposażone w technologię niwelującą nieprawidłowości pochodzące z internetu mobilnego. Zależnie od rodzaju urządzenia posiada również 3 lub 4 specjalistyczne filtry UHF – kompatybilne z kanałami k.21-k.69. Sprzedawane na rynku wzmacniacze kanałowe współpracują na przykład z antenami z wbudowanym przedwzmacniaczem. Urządzenia te posiadają odrębne zasilacze oraz diody LED.

Lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]