Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Na https://domin-krakow.pl dowiesz się więcej o usługach świadczonych przez szkołę rysunku.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek także osoby, które nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Wykazano bowiem, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie dobroczynnie oddziałuje na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też istotnym elementem wychowania. Spore korzyści wynikające z rysowania sprawiają, że wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest naprawdę szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o dzieciach, dla których są okazją do kształtowania zdolności manualnych, wrażliwości oraz wyobraźni. Dużo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na ASP – dotyczy to szczególnie takich miast jak Poznań, Kraków, Warszawa czy Wrocław. Nie brakuje też kursów adresowanych do hobbistów – tych, którzy po prostu lubią rysować i chcą robić to lepiej, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Czego dowiemy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Mnóstwo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej działalności. Tylko niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, na które możemy się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą też naukę rysunku architektonicznego i malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]