wynajem apartamentów Zakopane

Apartamenty w Zakopanem na każdy rodzaj urlopu – jak szukać?

Zakopane to jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowościwypoczynkowych w Polsce. Jakie rozrywki czekają tam na zwiedzających? Jakimi zaleceniami warto się kierować postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Apartamenty w Zakopanem – popularne atrakcje i baza noclegowa

Umiejscowione u podnóża Tatr Zakopane przyciąga zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Coś dla siebie znajdą tutaj różne grupy turystów – Ci zainteresowani skorzystaniem z tras zjazdowych, pasjonaci trekkingu, jak również wydarzeń sportowych. Na umiejscowionej w Zakopanem największej polskiej skoczni narciarskiej, czyli Wielkiej Krokwi, przeprowadzane są konkursy, w czasie których rywalizują zawodnicy ze wszystkich stron świata. Turyści mogą też skorzystać z kolei linowo-terenowej „Gubałówka” czy też wyruszyć jedną z pieszych tras turystycznych – między innymi do Doliny Kościeliskiej, na Giewont czy na Czerwone Wierchy. Na co powinniśmy zwrócić uwagę decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem? Warto w pierwszej kolejności sprawdzić, jakie usprawnienia proponuje dane miejsce noclegowe, a także czy posiada atrakcje dla dzieci, takie jak plac zabaw. Niesłychanie istotna jest też lokalizacja – popularnością cieszą się zarówno noclegi z dala od zgiełku, jak i apartamenty w centrum miasta bądź w sąsiedztwie szlaków turystycznych.

Wyszukaj najlepsze apartamenty w Zakopanem – użyj wyszukiwarki

Zaplecze noclegowe w Zakopanem jest niezwykle rozbudowane – na miejscu działa sporo kwater, które sprostają oczekiwaniom wyjątkowo kapryśnych przyjezdnych. Do wyboru są m.in. domki, rezydencje bądź apartamenty. Na przyjezdnych oczekują różne udogodnienia, które sprawią, że pobyt w Zakopanem jest cudownie komfortowy – niektóre domy oferują dostęp do SPA, są wyposażone w kominek, a także gwarantują najemcom podstawowe urządzenia AGD (lodówkę, żelazko, zmywarkę) i RTV (radio, kablówkę). Nowocześnie zaaranżowane domki i rezydencje ułatwiają odprężenie się po aktywnie spędzonych godzinach na szlaku. Decydując się na wynajem apartamentów należy również dowiedzieć się, czy dany nocleg posiada miejsca parkingowe oraz czy jest przyjazne dla zwierząt – np. jeżeli chcemy zabrać ze sobą psa. Obszerny wybór ofert udostępniają strony internetowe, które umożliwiają dzielenie ogłoszeń według najrozmaitszych kryteriów. Za pomocą prostej wyszukiwarki w mgnieniu oka znajdziemy apartament bądź dom dostępny w konkretnym terminie, który ma plac zabaw dla dzieci, widok na Tatry i zapewnia parking.

Lokalizacja:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]