Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Wyprawy górskie - tu dowiesz się więcej o korzystnej ofercie.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą, który ceni bezpieczne i rzetelnie opracowane wycieczki pod opieką profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. Aby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to oferta dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o szerokich umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne doznania. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie pragnień oraz sprawdzenie się w niecodziennych okolicznościach. Firma korzysta z profesjonalnych liderów i przewodników znających dogłębnie charakter górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielących się posiadaną wiedzą z członkami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy i Himalaje.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]