catering na imprezy

Catering na imprezy – kompleksowa usługa, która się opłaca

Okres wakacyjny obfituje w niezwykle modne w ostatnim czasie imprezy na świeżym powietrzu oraz pikniki firmowe, ale właściwie co rusz w przeróżnych punktach kraju odbywają się gale, konferencje bądź benefisy. Wszystkie te imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której integralnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i smakowite posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Smaczne dania, profesjonalni kelnerzy – o cateringu na imprezę

Masz zarezerwowaną salę na imprezę bądź zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym urządzisz piknik? Wspaniale!! Teraz warto zatroszczyć się o to, by uczestnicy eventu mieli dostęp do pysznych napojów, przekąsek i gorących dań. Pamiętaj, że podczas prestiżowych gal nie godzi się postawić stołu z cateringiem gdzieś z boku sali i oczekiwać, iż zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Ważna jest jakość oprawy – przemyślany układ stolików, stosowne akcenty dekoracyjne, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia na pewno docenią również, jeśli posiłki będą zaaranżowane na talerzu niczym w modnych restauracjach, a potrawy będą serwować im profesjonalni kelnerzy.

Czy opłaca się korzystać z usług cateringu na imprezy?

Zaletą korzystania z usługi cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, że wynajęty do pomocy zespół nie tylko przyszykuje znakomite dania, ale też kompleksowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy będą dowiezione w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie bankietu. Na życzenie zamawiającego, na ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą wzbogacić imprezę demonstracją live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, aby doświadczyć z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Warto wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju eventów, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i kameralnych. W toku ustalania detali oferty zasugeruje ona, jakie potrawy, zakąski i napoje idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swój sprzęt na miejsce imprezy.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]