Chcesz świętować pełnoletność z klasą? Wynajmij lokal na urodziny

Oferta lokalu na urodziny w Krakowie w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Przeważnie w przypadku niektórych rocznic, urodzin czy imienin nie planujemy żadnych zabaw z rodziną i przyjaciółmi, nie uznając, że jest to konieczne. Jednak zdarzają się takie kluczowe życiowe momenty, których właściwe świętowanie jest wręcz obligatoryjne, a jednym z nich jest bezapelacyjnie pełnoletność, czyli tzw. “osiemnastka”.

Sala na 18 urodziny – wypraw niepowtarzalną imprezę

Wraz z osiągnięciem pełnoletności dużo się zmienia w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem spożywać i nabywać alkohol, głosować w wyborach, zaczyna płacić podatki oraz ubiegać się o posady urzędnicze. Ale zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest możliwość wyprawienia niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Da się kolejny raz urządzić “domówkę”, ale czy taka zabawa będzie się sporo odróżniać od innych? Rzecz jasna, że nie. Dlatego lepszym wyjściem jest zarezerwowanie lokalu na 18 urodziny. Nierzadko grupa znajomych decyduje się zorganizować razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia dość pojemnego lokalu, ale przy tym umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Szukając miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących przestronną salę taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który dostarczy pyszne dania imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę na powietrzu? Wyszukaj salę na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim duży namiot i urządzić grill.

Lokal na 18 urodziny – jakie menu będzie najodpowiedniejsze?

Wszyscy mają świadomość, iż zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają alkohol. Trzeba z tej przyczyny koniecznie zadbać o to, żeby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a takich może nie brakować pośród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Szałowa dekoracja sali też jest bardzo ważna, by goście całkiem zanurzyli się w klimacie imprezy. Warto zatem wybrać lokal na urodziny, który zadba o udekorowanie ścian zgodnie z sugestii solenizanta, jak również optymalnie rozstawi stoliki z napojami oraz posiłkami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej znakomicie sprawdza się menu typu finger food, składające się z niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dobierze menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do potrzeb i budżetu klienta.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]