Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

Usługa cateringowa - ta niebywała oferta Cię usatysfakcjonuje.

Gdy organizujesz wystawne wydarzenie biznesowe lub prywatne, na które chcesz zaprosić znaczną liczbę gości, na ogół nie będziesz w stanie osobiście zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując małe przekąski oraz napoje w najbliższym sklepie – duże wydarzenia przeważnie potrzebują odpowiedniej oprawy również w kwestii posiłków. Wtedy nie godzi się rozstawić na stolikach uczestników po prostu herbatników oraz oranżady. W takich sytuacjach dobrym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Chcesz wynająć usługę cateringową? Jasno komunikuj swoje oczekiwania

Profesjonalne firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringu zazwyczaj oferują kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrzcin, urodzin lub wesel, catering firmowy oraz catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie dań na Wigilię. Oferty te są szczegółowo dobrane do charakteru konkretnych eventów, przez co znacznie różnią się od siebie m.in ceną i wykazem potraw sugerowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej powinno się pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie zaprezentować swoje oczekiwania, ale zarazem być również otwartym na jego propozycje. Przecież dla caterera obsługa wydarzeń różnego rodzaju to chleb powszedni, a wieloletnie doświadczenie w tym obszarze powoduje, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które zadowolą wszystkich naszych gości.

Usługi cateringowe – zespół zawodowych kelnerów i wyjątkowe potrawy

Przygotowanie posiłków choćby dla skromnej grupy gości może stać się dużym problemem, szczególnie wówczas, jeśli musimy zrobić to samodzielnie. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na zaplanowanie pozostałych ważnych elementów eventu. Jest to również sposobność podania uczestnikom pysznych dań przygotowanych przez najlepszych kucharzy. Trzeba jednocześnie podkreślić, że istotnym przymiotem posiłków, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich prezencja. Poza tym podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez posiadają także swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]