Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Sprawdź, kto oferuje serwis okien Warszawa.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na stan uszczelek oraz okien negatywnie wpływają również czynniki atmosferyczne – żar i mróz, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może również zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]