Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Jeżeli chcesz zlecić catering firmowy Katowice, skieruj się na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Sympozjum, rozmowy biznesowe albo szkolenie – każde większe przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed potrzebą organizacji takiego eventu. Łączy się to z wieloma zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie napojów oraz przekąsek dla jego gości. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu może pojawić się masę osób, opłaca się skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering dla firm – przekąski, które można szybko zjeść

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to eventy trwające przeciętnie po 8-10 godzin, nierzadko nawet przez parę następujących po sobie dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy program prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są średnio dwie kwadransowe przerwy, podczas których trudno jest zjeść pełny obiad w najbliższej jadłodajni. Stąd tak istotne jest udostępnienie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, również zabrać na salę, w której trwa prelekcja. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z małymi przekąskami, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk czy ubrania. Oferta cateringu firmowego obejmuje także dostarczenie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – ważna część warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj istotna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach wytężonego skupienia. Oprócz tego jest to również szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w luźnej atmosferze problemów poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który działa na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych konferencji bądź płatnych wykładów nie mogą przecież pić z papierowych kubeczków, spożywając zakupione po drodze w piekarni lub przyniesione z domu sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc wagę szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator pomyślał również o dobrym samopoczuciu uczestników.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]