Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Kliknij tutaj po więcej informacji o parking strzeżony lotnisko Balice.

Szybkość, sposobność dotarcia także w bardzo odległe miasta świata oraz komfort – to główne zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zyskały ogromną popularność. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dojechania do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak daleką drogę najwygodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kłopoty związane z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – leć bez trosk, twój pojazd jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, toteż w czasie podróży nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, w związku z tym nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca zostawić pojazdu. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest niezmiernie istotne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Decydując się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się również licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Ponadto kierowcy mogą liczyć na pomoc obsługi parkingu w nagłych wypadkach, takich jak obniżenie ciśnienia w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]