Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Zamów catering weselny w Krakowie na lastrada.pl.

Przyjęcia okolicznościowe, będące na ogół ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, komunie lub chrzty, od dawna przestały być urządzane w mieszkaniach jedynie dla bliskich krewnych i znajomych. Obecnie są to imprezy, na które zaprasza się często nawet i stu gości. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę ułożyć menu, a potem przyrządzać i dostarczyć posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie planowane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawił się wysoki popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – postaw na catering na wesele

Planowanie wesela to wielki stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na wybór wystroju sali, rozsyłanie zaproszeń , sporządzanie listy gości oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zagwarantowania stosownej ilości przekąsek oraz trunków podawanych w trakcie imprezy, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. Główny posiłek na imprezie weselnej powinien mieć znakomitą oprawę. Goście wszak oczekują tego, żeby stoliki były prawidłowo nakryte i cudownie przystrojone, dania były apetyczne i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również aby obsługa profesjonalnie serwowała biesiadnikom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych kucharzy, managerów i kelnerów, obytych w obsłudze eventów zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Catering na wesele – podstawową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi zasadami, zarówno w kwestii aktywności dla gości, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożony wstępnie spis sugerowanych dań głównych, napojów i zakąsek zgodnych z konwencją wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy bądź zdobyć tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Zamawiający może zatem osobiście skomponować menu z proponowanych dań. Wypada jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie zamawiającego są gotowe przyrządzić unikalne zestawy potraw.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]