Profesjonalne czyszczenie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Wygląd miejsc spoczynku naszych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak montaż siedzeń oraz pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia liter.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, które musimy zapłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – jeśli wybieramy jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Jeśli jednak zależy nam, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem około czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są również od rozmiarów grobów, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]