Przekąski cateringowe – mały, wygodny poczęstunek dla gości

Jesteś zainteresowany pełną ofertą finger food cateringu? Nie czekaj! Wejdź na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Przygotowanie nawet ogromnego przyjęcia nie jest problemem, gdy mamy pod dostatkiem czasu na zamawianie niezbędnych napojów i produktów oraz późniejsze własnoręczne przyrządzanie z nich smakowitych przekąsek dla uczestników zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie oznacza to też, iż należy porzucić zamiar świętowania znaczącego wydarzenia. W takim przypadku można skorzystać z oferty cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – umożliw gościom prowadzić luźną pogawędkę

Catering kanapkowy, określany też jako finger food catering, to usługa adresowana z reguły do klientów biznesowych, ale decydują się na nią regularnie również osoby prywatne i różne instytucje urządzające gustowne bankiety. Polega ona na dostarczenie na event dań w wariancie finger food, a więc niedużych przekąsek, które da się spożyć bez siadania przy stoliku i nie korzystając ze widelca. Przy klasycznym cateringu finger food nie trzeba używać talerzyka – to dosłownie danie na “jeden gryz”. Finger food to z reguły tartoletki warzywne i owocowe, roladki czy też kanapki. Ten model cateringu świetnie zdaje egzamin na imprezach, gdzie organizatorom zależy na ogólnej interakcji uczestników. Umożliwia on prowadzenie długich konwersacji, przy czym nie sprowadza kontaktu tylko do osób usadzonych przy wspólnym stoliku.

Catering finger food – tańszy niż szykowne menu

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi dostrzegą atuty, jakie niesie zlecenie organizacji cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu. Po pierwsze, dzięki niemu pozbywamy się trudności z rozmieszczeniem stołów i stresu z usadzaniem uczestników imprezy. Chłodne i ciepłe napoje oraz potrawy postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Ułatwia to organizację imprez zwłaszcza w mniejszych aulach, w których zmieszczenie wystarczającej liczby stołów byłoby kłopotliwe. Catering finger food od razu powoduje także, iż uroczystość ma mniej poważną, przyjemniejszą atmosferę. Trzeba uwydatnić, że menu z małych przekąsek jest zwykle tańsze niż szykowne obiady, a zarazem zapewnia większą możliwość dobrania ich do gustów żywieniowych uczestników imprezy. Co najważniejsze, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to często bywało poważną komplikacją przy planowaniu imprez firmowych.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]