organizacja przyjęć okolicznościowych

Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Kiedy ktoś mówi o przygotowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zwykle naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Ale popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zjeżdża się grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to także komunie, chrzty oraz „18-tki”. Kiedy wykaz gości jest długi, najczęściej nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji powinniśmy zamówić odpowiednią salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – jak dobrać salę?

Każdy rodzaj uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka albo urodziny, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym wypada przygotować nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast przyjęcia, w których dużą grupę uczestników będą stanowić kilkulatki, a więc komunie czy chrzty, warto urządzić w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się tak szybko przyjęciem i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Dania oferowane zaproszonym również powinno się dopasować do typu przyjęcia. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 130 gości!

Znalezienie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, aczkolwiek niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w nieomal królewskim duchu urządzane są w nim chrzciny, komunie i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu można zająć jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można zmieścić nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast jeżeli przyjęcie zostanie zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści przeszło trzystu gości. Co najważniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia dań, przez rozstawienie oraz przystrojenie stolików, aż po wykwalifikowaną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]