Sprzątanie strychów i piwnic – usługa coraz bardziej popularna

Potrzebujesz zlecić opróżnianie piwnic Kraków? Kliknij tutaj.

W prawie każdym domu obecne są piwnica oraz strych. Najczęściej miejsca te pełnią rolę składzików na rozmaite starocie. Zazwyczaj to, czego nie używamy, wynosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co wówczas, gdy ta zaniedbana powierzchnia nieruchomości zacznie być nam niezbędna? Wtedy najrozsądniej jest zdecydować się na pomoc profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma opróżnianie piwnic oraz strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co sprzątnąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi cieszące się zwiększającą się popularnością. Decydują się na nie osoby, które z najróżniejszych powodów muszą posprzątać dużą powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Fachowa firma jest w stanie wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko niewielkie przedmioty takie, jak stare słoiki, ale nawet meble czy popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą mają w swojej ofercie firmy działające i w małych i w dużych miejscowościach, to rewelacyjny wybór, jeżeli w piwnicy lub na strychu przechowujemy stare fotele, kanapy, szafy, a nawet meblościanki. Samodzielne ich uprzątnięcie jest nie lada wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że na ogół na terenie mniejszych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie 2-4 razy do roku, gdyż zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie prowadzą wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze proponują specjalistyczne firmy?

Specjalistyczne firmy, które zajmują się opróżnianiem piwnic oraz strychów są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc znajdujące się w nich odpady i niepotrzebne przedmioty. W ofercie znajduje się również podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, dbając o ich prawidłową utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zatroszczą się o to, aby podczas prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Lokalizacja:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]