Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie wymianę szybki iPhone XS MAX.

Komputery, smartfony i tablety stały się nierozerwalnym elementem naszego życia zawodowego, jak i osobistego, dlatego kupując te urządzenia zwykle wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką renomą cieszą się od dekad urządzenia firmy Apple, które mimo znacznej ceny w zestawieniu z produktami pozostałych marek, z roku na rok zdobywają sobie setki tysięcy nowych klientów. Jednakże nawet telefon najwyższej jakości może przestać poprawnie działać czy też się zepsuć w rezultacie nieuważnego użytkowania. Ale nie świadczy to o tym, iż z miejsca powinno się wymienić go na nowy – wystarczy bowiem przynieść go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – jakie zlecenia wykonuje?

Ci, którzy korzystali z produktów Apple wiedzą z pierwszej ręki, iż sprzęt ten działają bezawaryjnie przez lata, jednakże nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które wynikają z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa regularnie przyjmuje prośby o wymianę baterii, która z czasem traci pojemność, wymianę szybki przedniej oraz tylnej, stłuczonych na skutek upadku telefonu z wysokości, a także wymianę pozostałych delikatnych części jak niedziałający przycisk HOME bądź popsute obiektywy aparatów. Nasi specjaliści będą wsparciem także w przypadku zalania smartfona czy konieczności odzyskania z niego utraconych danych.

Serwis Apple Warszawa – smartfon możesz dostarczyć do naprawy za pośrednictwem kuriera

Dopóki smartfon ma obowiązującą gwarancję większość napraw bez przeszkód zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Trudności pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, dlatego że eliminacja nawet małych usterek w serwisie Apple może wygenerować całkiem pokaźne wydatki, na które wiele osób nie stać. Szczęśliwie na obszarze naszego kraju, głównie w dużych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy iPhone realizujące naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkuletnią praktyką nawet w od ręki są w stanie dokonać naprawę telefonów tej marki zarówno starej, jak i nowej generacji, wytworzonych na przestrzeni minionej dekady, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S i 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS, XS MAX i XR, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 oraz iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeśli w mieście twojego zamieszkania nie działa serwis serwisu Apple zatem nie możesz dostarczyć telefonu do punktu samemu, poszukaj usługodawców, którzy przyjmują zlecenia naprawy iPhone’ów dostarczanych za pośrednictwem kuriera. Takim punktem jest np. Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Lokalizacja:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555