Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Zainteresowany Kraków Balice parking? Zajrzyj tutaj.

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą można postawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, , a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]