Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Dowiedz się, komu zlecić pozycjonowanie stron internetowych Kraków.

Wszechobecność internetu oraz wygoda użycia go w celu wyszukania potrzebnych produktów i usług doprowadziła do tego, iż każda marka chce obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony www nie zagwarantuje, iż klienci nas znajdą – ważna jest bowiem obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Dużo niedużych firm, które działają wyłącznie na niewielkim obszarze lub nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie albo w Gdańsku, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla drobnych podmiotów

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów albo usług stosują najczęściej frazy lokalne, a więc mających w składzie nazwę konkretnego miasta, np. “ciastkarnia kraków”, “wizażystka kraków” albo “sklep z elektroniką kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty ewentualnym klientom, rezydującym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO skierowane są na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się projektowaniem stron internetowych i pozycjonowaniem, optymalizacja od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu dobrze poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie rozwinięcie contentu, pozyskiwanie linków, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco efekty pozycjonowania.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]