Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Jeśli potrzebujesz zlecić wdrożenia WooCommerce, skieruj się na wpmagus.pl.

Zamierzasz założyć sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, jak również jeżeli nie masz w ogóle strony internetowej i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest znakomitym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – możliwość analizy statystyk sprzedaży i błyskawiczna personalizacja

Z uwagi na to, jak ogromnym powodzeniem cieszą się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż w konsekwencji pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, posiada wiele zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z używając płatne lub bezpłatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest uzyskać pozycje w Top10 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do obszerniejszemu grupy odbiorców. Za sprawą instalacji odpowiednich wtyczek rozrasta się także elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć bramki płatności i umożliwić klientom wniesienie opłaty za towary przykładowo za pośrednictwem DotPay.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy sprzedaży (opracowanie rozmaitego rodzaju statystyk) oraz zespolenia z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce powierz specjalistom

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zlecić specjalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, wykorzystanie jedynie przetestowanych, niezbędnych wtyczek i jego ochronę przed cyberatakami. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą także blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowych produktach lub publikować recenzje i rozmaite porady odnośnie oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]