projektowanie stron internetowych Kraków, tworzenie stron Kraków

Projektowanie stron internetowych – nie rób tego sam

Funkcjonalność stron www wynika w szczególności z ich projektów. Tworząc strony www musimy nie tylko opierać się na walorach estetycznych, ale także doświadczeniu klientów – gdy nawigacja po serwisie przysporzy im problemów, od razu wejdą na inną witrynę lub zdecydują się na towary innej firmy. Żeby zatem witryna przyniosła nam spodziewane korzyści, należy zatroszczyć się o to, by była właściwie zaprojektowana. Jak więc wygląda właściwie wykonana strona? Jak zadbać, by użytkownicy nie opuścili jej za szybko?

ABC projektowania stron internetowych

Główną regułą, jaką należy kierować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych elementów serwisu – przyciągną wówczas wzrok użytkownika i nakłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to możemy dzięki użyciu kontrastowych barw, nie zapominając oczywiście o tym, by tony równoważyły się na ekranie. Ważne jest również to, by główne części strony osadzić na linii, po której wędruje uwaga użytkownika – to wynika z rozwiązań od dawna stosowanych w sieci.

Zostaw projektowanie stron internetowych fachowcom

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie skutecznej witryny internetowej nie jest proste. W przypadku witryny komercyjnej złym rozwiązaniem okaże się więc samodzielne jej zaprojektowanie. By zyskać gwarancję, iż witryna będzie generować korzyści, należy zlecić to specjalistom – zwłaszcza agencji doświadczonej zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]