Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

Opieka WordPress - sprawdź informacje o ofercie na wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, który powstał przede wszystkim jako platforma blogowa, ekspresowo stał się nadzwyczaj często wykorzystywanym CMS-em. Dzięki temu, iż łatwo można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, a zarazem jest niezwykle szybki, wykorzystuje się go obecnie do tworzenia sklepów internetowych oraz wymyślnych stron firmowych. Jednakże ten CMS może być powodem kłopotliwych sytuacji, toteż istotną i pomocną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Z jakiego powodu rekomenduje się polecić utrzymanie WordPressa profesjonaliście?

Podstawą bezpieczeństwa strony internetowej jest bezsprzecznie aktualizowanie jej do aktualnej edycji WordPressa. W wielu przypadkach jednak przedsiębiorstwa po postawieniu strony lekceważą regularne wdrażanie nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na ataki hakerów lub zawirusowanie. Poza tym, mimo że WordPress jest całkiem nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować nieoczekiwanymi kłopotami z prawidłowym działaniem strony czy sklepu. Dlatego ważne jest, by działanie to przeprowadzała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie wydziału IT, trzeba zlecić opiekę techniczną nad stroną internetową niezależnemu rzeczoznawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc w zakresie aktualizacji WordPressa?

Usługa opieki technicznej nad stroną internetową to oferta kierowana głównie do użytkowników biznesowych, zarówno małych jak i większych podmiotów, którym zależy na skutecznym i nieustannym działaniu ich strony oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta potrzebna jest również blogerom oraz freelancerom mającym własne strony. W bazowym oferowanym pakiecie znajduje się pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a oraz usuwanie następstw działania wirusów. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są też przeróżnego rodzaju monitoringi (między innymi zmian zawartości, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]