Badania dla operatorów

Chcesz dowiedzieć się, kto oferuje badania operatorów Bielsko Biała? Nie zwlekaj! Koniecznie wejdź na http://www.bielskobadania.pl/zakres-uslug/.

Są potrzebne do tego, by sprawdzić, czy ktoś jest wstanie pracować jako kierowca wózka lub innego pojazdu. Mimo, że część badanych się ich obawia, jeśli nie dręczą nas schorzenia psychiatryczne, ich przejście nie powinno sprawić nam znaczących problemów. Jak zatem przebiegają badania operatorów maszyn? Na co należy się przygotować?

Pierwsza część badania operatorów

Na początku testu przyszły operator otrzymuje przygotowany przez psychologa kwestionariusz. Ma w nim rozwiązać zadania dotyczące działania w rozmaitych, najczęściej trudnych sytuacjach. Po sprawdzeniu ankiety potencjalnego kierowcy, specjalista będzie miał możliwość określić, jak sprawnie reaguje na nerwy oraz przetestować jego sprawność intelektualną lub umiejętności społeczne. Zawartość kwestionariuszy jest zależna od tego, jaki zawód wybrał ubiegający się o uprawnienia. Ten etap badania operatorów zwykle powoduje duży stres, jednak jej zaliczenie rzadko bywa problemem.

Kolejna część badania operatorów

Drugi etap badania operatorów odbywa się z wykorzystaniem specjalnie opracowanych urządzeń. Kolejne testy sprawdzają takie cechy jak szybkość reagowania oraz podejmowanie wyborów w ekstremalnych przypadkach. Należy pamiętać, że czasem ten element badań może nie być przeprowadzony. Tak będzie, kiedy ubiegający się o uprawnienia w rozmowie nie będzie krył gorszego samopoczucia lub badanie udowodni, iż przed wizytą w przychodni wypił napój alkoholowy. Zaplanowane działanie może być wtedy odłożone na inny termin albo – jeśli przyczyną jest alkohol – także odwołane.

Lokalizacja:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]