Korekta wzroku przywróci sprawność Twoim oczom

Jeżeli interesujesz się korekcją wzroku Kraków, koniecznie kliknij tutaj.

Dobry wzrok zapewnia wysoki komfort życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się kłopotliwych i częstokroć niebezpiecznych dla zdrowia chorób oczu. Kto powinien poddać się leczeniu wad wzroku?

Korekcja wzroku – procedura bezpieczna i nieinwazyjna

Jeszcze dekadę temu korygowanie wad wzroku sprowadzało się do noszenia soczewek kontaktowych bądź okularów. Od kilku lat dostępne są jednakże innowacyjne metody korekcji umożliwiające leczenie krótkowzroczności, dalekowzroczności, presbiopii, a także szeregu pozostałych chorób. Szczególnie rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku, która znamionuje się ogromną efektywnością. Laserowa korekta wzroku jest zabiegiem nieinwazyjnym oraz bezpiecznym, a pacjent w mgnieniu oka powraca do normalnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w centrum oka, w której zatrudniony jest biegły personel, specjalizujący się w innowacyjnych sposobach leczenia. Wykwalifikowany optometrysta pomoże postawić diagnozę, wybrać właściwą procedurę leczenia oraz skorygować wadę wzroku. Eksperci działający w klinice okulistycznej dysponują najnowocześniejszymi aparatami diagnostycznymi, dzięki czemu są w stanie zidentyfikować nawet rzadko spotykane dolegliwości oczu.

Z jakimi przypadłościami można zgłosić się do centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się też leczeniem innych schorzeń, takich jak np. stożek rogówki. Nowoczesne techniki jego leczenia polegają m.in. na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź kształtowaniu rogówki za pomocą metody Topoguided. Poza tym lekarze dokonują pomiaru ciśnienia oka, które jest testem użytecznym w wykrywaniu glaukomy, zapalenia gałki ocznej i innych niebezpiecznych schorzeń. W klinice okulistycznej wykonuje się również mapy rogówki – jest to konieczne przed operacją katarakty lub innymi zabiegami laserowymi. Korekcja wzroku to oczywiście nie wszystko – lekarze okuliści poradzić sobie też z innymi przypadkami, np. usuwaniem kaszaków oraz ciała obcego z oka.

Lokalizacja:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]