Zwalczaj ból falą uderzeniową

Fala uderzeniowa cena. Więcej szczegółów na https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć dolegliwości różnego typu. Kiedy jest używana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie używany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często używana w medycynie sportowej, rehabilitacji, ortopedii, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnymi dolegliwościami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej niezwykle precyzyjnie aplikują impulsy, co zapewnia wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w terapii chorób związanych z narządami ruchu, takich jak ostroga piętowa, bóle nadgarstka, tzw. łokieć tenisisty czy bóle kręgosłupa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, co pozwala na prowadzenie leczenia u dwóch pacjentów równocześnie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Lokalizacja:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]